Bezpieczna zima...

W ostatnim tygodniu stycznia trzylatki utrwaliły zasady bezpiecznych zabaw na śniegu. Rozwiązując zagadki, poznały nazwy sportów zimowych. Składały z części ilustracje przedstawiające sanki, narty oraz łyżwy. W ramach aktywności plastycznej dzieci wykonały pracę plastyczno-techniczną „Bałwanek na nartach” z wykorzystaniem wacików kosmetycznych, a także malowały palcami. Doskonaliły również umiejętność przeliczania w zakresie trzech. Wiele radości dostarczyła dzieciom zabawa integracyjna „Zabawy na śniegu”, podczas której miały okazję „rzucać się śnieżkami”.