Wiatr mroźny mocno dmucha ...lecz nie wystraszy mnie

Wspólne spacery w mroźne zimowe dni, obserwacja otoczenia społeczno – przyrodniczego skłoniły grupę Biedronek do opracowania Kodeksu bezpiecznej zimowej zabawy. Tworzyliśmy zbiór zasad, których należy przestrzegać w czasie zabaw na śniegu. Dzieci poznały również sporty zimowe, badały właściwości lodu, wzbogaciły zakres słownika czynnego. W środę odwiedzili nas rodzice, którzy mieli okazję uczestniczyć w naszych wspólnych zabawach. Na zakończenie tygodnia rozwijając sprawność manualną podczas zajęcia plastyczno – technicznego dzieci lepiły z plasteliny narciarzy oraz saneczkarzy.