Podwodny świat zwierząt

Podwodny świat zwierząt to temat mijającego tygodnia. Dzieci ozdabiały ryby, ośmiornice, meduzy, koniki morskie, kraby cekinami oraz błyszczącymi i kolorowymi skrawkami papieru. Wykonywały rośliny z zielonej bibuły. Poznały warunki życia ryb. dowiedziały się co składa się na wyposażenie akwarium: karmnik, grzałka, żarówka, filtr, termometr, czysta woda, odpowiednia temperatura. Niedźwiadki przeliczały kolorowe ryby w dostępnym dla siebie zakresie. Ustalały wynik dodawania i odejmowania na miarę swoich możliwości. W tym tygodniu dzieci czerpały radość z zabaw na śniegu.