Podwodny świat

Ubiegły tydzień rozpoczęliśmy od poznania nowej formy kształcenia – kina sferycznego z obrazem panoramicznym uwiarygodniającym rzeczywistość. Podczas seansu filmowego pt. „Kaluokahina – zaczarowana Rafa”, dzieci pogłębiły wiedzę dotyczącą życia podwodnego.W kolejnych dniach podczas zabaw wychowawczo – dydaktycznych towarzyszyła nam tematyka „Życie w wodzie”, gdzie poznaliśmy zwierzęta słodko i słonowodne. Kształtując wyobraźnię twórczą oraz rozwijając zdolności manualne dzieci wykonały prace plastyczne pt „Złota rybka”.Na zakończenie tygodnia grupa biedronek brała udział w pogadance „O sławnych Polakach”, gdzie poznały sylwetki oraz osiągnięcia J. Chopina oraz J. Kamińskiego.