Lubię Cię

„Tupu tup po śniegu”, „Pingwinek” i wiele innych – to piosenki, których melodie wykorzystaliśmy do zabaw rytmicznych z akompaniamentem instrumentu w minionym tygodniu. Wykonaliśmy też bębenki – wystukiwaliśmy rytm ulubionych piosenek trzylatków, jednocześnie je śpiewając. Wspólne wysłuchanie piosenki zatytułowanej „Grzeczne słówka” pozwoliło dzieciom bardziej zrozumieć sens używania zwrotów grzecznościowych na co dzień. I wreszcie Walentynki: okolicznościowa gazetka, wypełnianie tekturowego serduszka techniką „wydzieranki” oraz symboliczna walentynka... Było wyjątkowo!