V Chełmżyńska Przedszkoliada Sportowa

25.02.2019 już po raz piąty rozegrane zostały zawody sportowe o Puchar Burmistrza Miasta Chełmża . Do rywalizacji w V Chełmżyńskiej Przedszkoliadzie Sportowej stanęło pięc drużyn. Reprezentowali placówki : Szkołę Podstawową w Grzywnie , Szkołę Podstawową Nr 2 w Chełmży, Szkołę Podstawową nr 3 w Chełmży, Przedszkole Miejskie nr 1 w Chełmży oraz nasze przedszkole. Szkoły wystawiły po 7 zawodników w wieku 6 lat. W 8 dyscyplinach zawodnicy zmagali się z ćwiczeniami sprawnościowymi na czas . W Jury zasiedli rodzice z Rady Rodziców Przedszkola Miejskiego nr 2 . Puchar oraz I miejsce zdobyła drużyna z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Chełmży, II miejsce zajęła dryżyna ze szkoły Podstawowej w Grzywnie , III miejsce wraz z narodą rzeczową powędrowało do dryżyny z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chełmży. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i ....do zobaczenia za rok.