W teatrze

„Cicho sza, cicho sza... Przedstawienie właśnie trwa!” – w pierwszym tygodniu marca przenieśliśmy się do świata teatru. Dzieci oglądnęły teatrzyk kukiełkowy pod tytułem „Czerwony Kapturek”, kolorowały sylwety postaci z bajki. Trzylatki wykonały także kukiełki z drewnianych łyżek i włóczki, a w zabawie plastycznej projektowały stroje teatralne. Ważnym wydarzeniem minionego tygodnia była wizyta w Teatrze „Baj Pomorski” w Toruniu. Dzieci uczestniczyły w spektaklu „Strach ma wielkie zęby”, z uwagą śledząc przygody głównych bohaterów. W kąciku przyrodniczym w sali „Pszczółek” pojawiły się pierwsze zwiastuny wyglądanej z niecierpliwością wiosny.