Wiosna

21 marca Wiosna zagościła w naszym przedszkolu na dobre. Tego dnia już od samego rana trzylatki miały sporo pracy: dokonywały zasiewu rzeżuchy, podlewały kwiatki i wraz ze starszymi kolegami prezentowały program artystyczny dla zaproszonych z tej okazji Babć i Dziadków. Dzieci trzyletnie zaśpiewały piosenkę „Jaskółka i deszcz”. Występ małych wykonawców nagrodzony został brawami. Słoneczna pogoda minionego tygodnia sprzyjała spacerom i obserwacjom zmian zachodzących w przyrodzie o tej porze roku, lecz nie tylko... Trzylatki ochoczo uczestniczyły bowiem w zabawach ruchowych realizowanych na świeżym powietrzu.