Wiosna radosna!

Hurra. Nareszcie przyszła do nas utęskniona wiosna. Codzienne spacery wywołują uśmiech na buziach naszych dzieci. Na jednym ze spacerów odwiedziliśmy królestwo kwiatów- kwiaciarnię. Niedźwiadki poznały różne gatunki kwiatów, ich kolory, zapachy . Podziwiały przepiękne wiosenne dekoracje sklepu. Obejrzały pokaz tworzenia bukietów. Otrzymały od właścicielki sklepu tulipany . Były tak szczęśliwe, że podarowały następnego dnia w podziękowaniu wykonane przez siebie kwiaty z bibuły. Kolejną atrakcją było sadzenie cebulek narcyza i tulipana, które znalazły się w Zielonym Kąciku. Dowiedziały się, jak pielęgnować rośliny, aby były piękne i ładne. Dzieci będą ciepło wspominały ten tydzień.