O czym szumi las

Na to pytanie poszukiwaliśmy odpowiedzi podczas pobytu w lesie, dokąd udaliśmy się w ramach wycieczki autokarowej. Na terenie Ośrodka Hodowli Zwierzyny w Grodnie dzieci miały okazję poznać leśne zwierzęta oraz ciekawostki z nimi związane. Mogły także je dokarmić. Po powrocie do przedszkola z niekrytym zainteresowaniem oglądnęły film edukacyjno-przyrodniczy „W lesie...”. W ramach aktywności plastycznej wykonały makiety lasu. Liczne spacery w minionym tygodniu sprzyjały rozwijaniu czynności samoobsługowych – trzylatki doskonaliły ubieranie się.