Kolorowy Świat

Pierwsze dni maja w przedszkolu to dla trzylatków pracowity czas. Dowiedzieliśmy się, jakie kolory ma niebo. Malowaliśmy je farbami, a następnie obserwowaliśmy podczas spaceru. W zabawie tematycznej „Łączymy kolory” utrwaliliśmy nazwy kolorów. Wesoło bawiliśmy się przy piosence „Polka-fasolka”, by następnie (podobnie jak pan Jeremi) móc zasiać swoje imienne fasolki. Dbamy o nasze hodowle i z niecierpliwością wyczekujemy pierwszych, zielonych listków! Wybraliśmy się także na nietypowe „urodziny” – była to audycja muzyczna „Tort pana Moniuszki”. Miniony tydzień upłynął w radosnej atmosferze.