Majowy Zielnik

Kolejny tydzień maja „ Sówki” rozpoczęły od wycieczki do Miasteczka Westernowego w Grudziądzu. Chociaż pogoda zbytnio nam nie dopisała, dzieci świetnie się bawiły zwiedzały miasteczko, odbyła się lekcja przyrody i warsztaty kreatywne Lego. W kolejnych dniach dzieci dowiedziały się jak ważna jest dla Nas przyroda. Wykonaliśmy wspólne wiosenne drzewo, zielnik i forsycję. Na koniec tygodnia odwiedziła Nas grupa osób grająca na instrumentach ze Szkoły Muzycznej pierwszego stopnia. Wykonała ona kilak utworów i zachęcała dzieci do grania na instrumentach.