W moim akwarium

Miniony tydzień rozpoczął się autokarową wycieczką do MegaParku w Grudziądzu. Dzieci trzyletnie zwiedziły miasteczko Westernowe, Park Jurajski, Magiczną Krainę bajek i wiele innych, równie ciekawych miejsc. Po powrocie przenieśliśmy się do krainy podwodnych stworzeń. Dzieci wyklejały skorupę żółwia z pomocą bibuły, a także wykonały pracę plastyczną „Moje akwarium”. Uważnie obserwowaliśmy hodowle naszych fasolek. Wybraliśmy się również na koncert w wykonaniu zaproszonych gości: nauczycieli i uczniów ze Szkoły Muzycznej I Stopnia w Chełmży.