Kochana mamo , jak będę duży...........

Przed nami 26  maj, dzień w którym obchodzimy Święto Mam.

Miniony tydzień grupa Biedronek poświęciła na przygotowanie niespodzianki dla swoich mam z okazji ich święta. Dzieci przygotowały inscenizację „Cała łąka dla mamy”, uczestniczyły również w warsztatach plastycznych.Zajęcia z artystą plastykiem stały się inspiracją do twórczego myślenia i działania. W czasie zajęć i zabaw zorganizowanych przez nauczyciela dzieci poznały zawody oraz ich społeczną przydatność; doskonaliły umiejętność wypowiedzi; wysłuchały pięknych bajek czytanych przez mamy, za co dziękujemy Pani Niebojewskiej. W poniedziałek już jako mali artyści zaprezentują mamom swój program oraz wręczą upominki.

Mamom w imieniu dzieci życzymy: Przyjmij Droga Mamo od córki i syna kwiatki. Niech świat będzie dla Ciebie piękny, nie tylko w Dzień Matki.