Kochana mamo!

Kocham róże, kocham bratki, lecz najbardziej serce Matki. Tydzień upłynął nam na przygotowaniach do Dnia Mamy, sówki dzielnie ćwiczyły piosenki i wiersze przygotowane na uroczystość, aby sprawić przyjemność swoim ukochanym mamom. We wtorek uczestniczyły w warsztatach ceramicznych, podczas których przygotowały upominki- niespodzianki dla mam. Wykonały również liczne prace plastyczne w nawiązaniu do zbliżającego się święta. Poznały znaczenie rodziny oraz wysłuchały bajek czytanych podczas Głośnego Czytania przez jedną z mam przedszkolaków.