Zajęcia biblioteczne

W związku z współpracą z Powiatową i Miejską Biblioteką Dziecięcą po raz kolejny na terenie naszego przedszkola odbyła się lekcja biblioteczna połączona z głośnym czytaniem bajek oraz wspólnymi zabawami. Dzieci miały okazję poznać literaturę dziecięcą tj.: „Spóźniłem się do szkoły, bo …” Dawide Coli, Benjamin Chand; „Wierszyki i Bajeczki” Jan Huszcza; „Basia i biblioteka” Zofia Stanecka, Marianna Okrejak; „Królowa Pszczół” J. i W. Grimm – Teatr Kamishibai.

Spotkanie miało na celu utrwalać nawyk kontaktu z książką oraz uczyć szacunku do książki. Dziękujemy Pani Basi za poświęcony czas.