Dzieci mają swoje święto

Przepiękny pełen atrakcji tydzień niestety już za nami. Zaczął się od uroczystości z okazji Dnia Matki. Dzieci z wielkim przejęciem prezentowały wiersze, piosenki, tańce. Kibicowały swoim mamom, które brały udział w przeróżnych konkursach. Niedźwiadki obdarowały swoje ukochane mamy ślicznymi kubkami, które same ozdobiły kolorowymi rysunkami. Kolejnego dnia dzieci dowiedziały się co to są marzenia, czy są marzenia potrzebne. czy wszystkie marzenia się spełniają. Wykonały obrazek umoczonymi w farbie palcami przedstawiający ich największe marzenie. W zabawach matematycznych konstruowały z figur geometrycznych wymyślone przez siebie wzory: domów, rakiet, zamków. Uczestniczyły w lekcji bibliotecznej, gdzie poznały książkowego bohatera pingwina. Prawidłowo rozwiązywały  zagadki związane z bajkami. Bawiły się przy znanych rymowankach i piosenkach.  Piątkowy dzień umilił nam czekoladowy autobus oraz spacery na Rynek naszego miasta, gdzie organizowano obchody Dnia Dziecka. Och, ale się w tym tygodniu działo.