DZIEŃ DZIECKA

Atrakcje z okazji Dnia Dziecka całkowicie wypełniły trzylatkom pierwszy tydzień czerwca. Poniedziałkowy poranek rozpoczął się solidną dawką gimnastyki w ramach „Dnia Dziecka na sportowo”. Wtorek upłynął na zabawach przy muzyce z Grupą „T”. Korzystaliśmy ze sprzyjającej pogody podczas pobytu na placu zabaw. W ramach aktywności muzycznej tworzyliśmy akompaniament do piosenki „Lato ciepłem nas otuli”, a także ilustrowaliśmy muzykę z wykorzystaniem kolorowych motyli. W ich poszukiwaniu wybraliśmy się na spacer do pobliskich terenów zielonych i... udało się! Pracując w zespołach, kolorowaliśmy letnią łąkę. Bez wątpienia były to jedne z najmilej spędzonych dni w przedszkolu.