Psi Patrol

W minionym tygodniu dzieci wzięły udział w programie Bezpieczny Patrol, bohaterami były postaci  z „Psiego Patrolu", który jest jednym z najchętniej oglądanych seriali animowanych przez polskich przedszkolaków. Opowiada o chłopcu o imieniu Ryder, który stoi na czele grupy szczeniaków-ratowników. Zajęcia koncentrowały się wokół takich zagadnień jak: znajomość numerów alarmowych, bezpieczeństwo na drodze, podczas uprawiania sportów i w czasie wakacji, a także ekologia i recykling. Dodatkowo dzieci otrzymały upominki i specjalnie wykreowane na potrzeby programu książeczki, by mogły utrwalić nowo nabytą wiedzę.