I pomoc - warsztaty dla dzieci

W ostatnim tygodniu lutego w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie dzieci  z ratownikami medycznymi dotyczące udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia prowadził tatuś Antosi i Irenki pan Karol Wojtczak oraz pan Rafał Lewandowski. Dzieci z zainteresowaniem słuchały wskazówek, jak należy zachować się, gdy zdarzy się jakieś niebezpieczeństwo, przypomniały numery alarmowe. Duże wrażenie na dzieci zrobił „fantom”, na którym dzieci uczyły się podstaw reanimacji. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć jak wygląda wewnątrz karetka pogotowia. Bardzo dziękujemy panu Karolowi na zorganizowanie warsztatów z przedszkolakami.