Spotkanie z autorem książek dla dzieci

3 marca w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z  wyjątkowym gościem panem Dariuszem Łubkowskim, autorem książek dla dzieci. Wydarzenie odbyło się w auli, w którym uczestniczyły wszystkie przedszkolaki. Honorowym gościem był pan Burmistrz Jerzy Czerwiński.  Pan Darek opowiedział dzieciom jak powstaje książka, a pani Krysia  przedstawiła sposoby tworzenia ilustracji do książeczek. Dzieci wysłuchały krótkich wierszyków pana Darka, które zostały odczytane prze pana burmistrza i panią dyrektor przedszkola. Na zakończenie wręczono zaproszonym gościom upominki.