Coraz bliżej święta

Grudzień to niezwykły piękny czas zwłaszcza, gdy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Miniony tydzień Biedronki rozpoczęły od słuchania popularnych kolęd i pastorałek . Dzieci dowiedziały się jaką drogę musi przebyć list, aby dotrzeć do adresata oraz poznały społeczna przydatność pracownikow poczty. Już każda Biedronka wie, jak adresuje list się.
Mówiąc o zwyczajach Bożonarodzeniowych dzieci chętnie dzieliły się informacjami jakie zwyczaje  praktykuje się w ich domach rodzinnych.
Rozwijając sprawność manualną i rozpoznając kolory podstawowe i pochodne Biedronki wykonywały ozdoby choinkowe. Na zakończenie tygodnia wspólnie wykonaliśmy ogromny, kolorowy łańcuch, którym przyozdobilismy choinkę na Rynku w naszym mieście.