Dzieci z całego świata

Drugi tydzień poznajemy kulturę, zwyczaje i zabawy dzieci z całego świata. Korzystamy również z pięknej i słonecznej pogody. Stawiamy na ruch i super zabawę. W piątek z okazji Dnia Sportu dzieci promowały aktywny tryb życia. Szerzyły zasadę fair play, zdrową rywalizację i współpracę. Rozwijały sprawność ruchową wykorzystując między innymi woreczki, piłki, skakanki, hula- hop. Była świetna zabawa.. W tym tygodniu dzieci obejrzały spektakl teatralny, pt. "Kopciuszek: z naszym udziałem. Było to dla nas nowe doświadczenie ale wszystko się udało. W ten sposób dzieci kształtowały postawę świadomego odtwórcy kultury. Miny i gesty naszych przedszkolaków mówiły same za siebie.