Wakacje

Miniony tydzień Biedronki rozpoczęły od warsztatów cyrkowych, gdzie miały okazję obserwować pokaż żąglerski oraz spróbować własnych sił w sztuczkach cyrkowych.
Wielkimi krokami zbliżamy się do wakacji, dlatego też dzieci rozmawiały na temat bezpieczeństwa w górach, nad jeziorem oraz nad morzem. Przypomnieliśmy sobie numery alarmowe jednocześnie rozwijając umiejętność prawidłowego zachowania się w sytuacjach zagrożenia oraz rozmawialiśmy jak i w jakich sytuacjach trzeba zwracać się o pomoc.
W środę Biedronki uroczyście pożegnały starsze dzieci idące do szkoły prezentując tematyczne wierszyki i piosenkę.
W ostatnim dniu tygodnia dzieci wykonały pracę plastyczną "niebieskie motyle" przyłączając się w ten sposób do akcji "Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami" poszerzając wiedzę na temat autyzmu.