Nauczyciele wychowania przedszkolnego

1. Bukowska Danuta -nauczyciel wychowania przedszkolnego posiadający wykształcenie wyższe z tytułem magistra. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy. Nauczyciel dyplomowany z 34 letnim stażem pracy. Posiada dodatkowe kwalikacje z zakresu terapii pedagogicznej. Autorka praogramu : "Metoda ortofoniczno -muzyczna w terapii i wspomaganiu mowy dziecka."
  2. Marszałkowska Ilona-nauczyciel wychowania przedszkolnego posiadający wykształcenie wyższe z tytułem magistra. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy.Nauczyciel mianowany z 37 letnim stażem pracy.Instruktor gimnastyki korekcyjnej.
  3. Giełdon Katarzyna -nauczyciel wychowania przedszkolnego i logopeda.
     Ukończyła rewalidację z ologofrenopedagogiką.Prowadzi w przedszkolu terapię logopedyczną.Posiada tytuł magistra z przygotowaniem Pedagogicznym. Nauczyciel dyplomowany z 40 letnim stażem.
  4. Retkowska Joanna  -nauczyciel wychowania przedszkolnego i pedagogiki wczesnoszkolnej z tytułem magistra. Absolwentka Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Nauczyciel z 7 letnim stażem pracy.Nauczyciel kontraktowy. Terapeuta ręki.
  5. Adamczyk Marta- nauczyciel wychowania przedszkolnego, posiada tytuł magistra edykacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, ukończyła studia podyplomowe z zakresu edukacji i rehabilitacji osób z zaburzeniem spektrum autyzmu i zespołem Aspergera. Nauczyciel mianowany. Instruktor gimnastyki korekcyjnej. Dodatkowo pełni obowiązki wicedyrektora przedszkola.
  6. Krystyna Kwiatkowska -nauczyciel wychowania przedszkolnego. Nauczyciel mianowany. Absolwentka TSW w Toruniu. Posiada tytuł magistra z przygotowaniem pedagogicznym.
  7. Mychlewicz Małgorzta -nauczyciel wychowania przedszkolnego. Nauczyciel dyplomowany. Posiada tytuł magistra z przygotowaniem pedagogicznym.
  8. Szramowska Marta-nauczyciel wychowania przedszkolnego. Posiada Tytuł magistra z przygotowaniem pedagogicznym, socjoteraputa i terapeuta uzależnień. Nauczyciel mianowany.
  9. Kamila Kryn - nauczyciel kontraktowy. Magister wychowania przedszkolnego, oligofrenopedagog, pedagog terapeuta.
  10. Marzena Bakiera - nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz katecheta. Nauczyciel dyplomowany.
  11. Gajewska Katarzyna-nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej oraz nauczycile języka angielskiego. Absolwentka WSP w Bydgoszczy. Nauczyciel z 29 letnim stażem pracy. W naszym przedszkolu prowadzi zajęcia  z języka angielskiego.
  12. Joanna Prorok -nauczyciel wychowania przedszkolnego . Nauczyciel kontraktowy. Posiada tytuł magistra z przygotowaniem pedagogicznym.
  13. Anna Kowallek- pedagog, nauczyciel wychowania przedszkolnego . Nauczyciel kontraktowy. Posiada tytuł magistra z przygotowaniem pedagogicznym.
  14. Elwira Krawycińska - nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej. Dodatkowo posiada przygotowanie w zakresie terapii pedagogicznej. Nauczyciel mianowany. Posiada tytuł magistra z przygotowaniem pedagogicznym.
  15. Anna Wiśniewska - nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz terapeuta pedagogiczny. Nauczyciel kontraktowy. Posiada tytuł magistra z przygotowaniem pedagogicznym.
  16. Ilona Rynkowska -Licencjat na kierunku pedagogika w specjalności pedagogika
    wczesnoszkolna i pedagogika przedszkolna Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
    w Bydgoszczy,studia magisterskie na kierunku pedagogika w specjalności
    rewalidacja-oligofrenopedagogika Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w