BOHATERON.

Dnia 24 . XI. 2021 r. grupy "Sówki", "Tropiciele", "Biedronki" wraz z wychowawczyniami uczyli się kim są bohaterowie. Uczestniczyliśmy w ogólnopolskim projekcie "BohaterON- włącz historię" mającą na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. Dzieci obejrzały spektakl teatru lalek "Niebajka o Powstaniu Warszawskim", który wprowadził najmłodszych w tematykę powstania. Dzieci z naszego przedszkola z pomocą p. Krystyny wykonały przepiękną kartkę , którą wysłaliśmy dla Powstańca Warszawskiego. PAMIĘTAMY I DZIĘKUJEMY.