Warsztaty kulinarne.

"Zdrowo i... kolorowo!" - w dniach 26-29 października w każdej grupie przedszkolnej odbyły się warsztaty kulinarne o zdrowym odżywianiu. W roli głównej wystąpiły oczywiście kolorowe warzywa i owoce, które - jak się później okazało - są dobrze znane wszystkim przedszkolakom. Dzieci wykonały m.in. zdrowe kanapki, warzywne muchomorki, egzotyczne talerzyki, sałatkę owocową... Smakowitości nie było końca! Warsztaty poprowadziły: p. Danka oraz p. Krysia. Celem zajęć było kształtowanie umiejętności zdrowego i racjonalnego odżywiania wśród najmłodszych.