Zwiedzamy przedszkole

W pierwszym tygodniu roku szkolnego 2015/2016 4-latki pokazały swoim nowym kolegom z grupy nasze przedszkole. Dzieci zwiedziły wszystkie sale przedszkolne, kuchnię, łazienkę oraz szatnię. Podczas wspólnego oglądania budynku przypomniały i utrwaliły sobie wszystkie zasady bezpiecznego zachowania w poszczególnych pomieszczeniach. Średniacy ponadto poznali aktualny personel przedszkola i funkcje jakie pełnią poszczególne osoby. Najchętniej jednak dzieci referowały zasady bezpiecznej zabawy w ogródku przedszkolnym ponieważ nagrodą za prawidłowe odpowiedzi była wesoła zabawa na podwórku.