Spotkanie z muzyka etniczna - warsztaty.

W dniach 6 i 7 kwietnia odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty edukacyjno-muzyczne pt. " Spotkanie z muzyką etniczną". W trakcie 30 minutowego spotkania z grupą przedszkolną każdy z małych uczestników miał bezpośredni kontakt z prowadzącym oraz z instrumentami muzycznymi. Wszystkie dzieci miały szansę spróbować zagrać na instrumentach. Fakt, że zajęcia odbywały się dla każdej grupy przedszkolnej oddzielnie miały dodatkowe wymierne korzyści dla dzieci – współuczestniczyły one w zajęciach, współtworzyły też wymiar i klimat każdego spotkania. Żadne dziecko nie zostało pominięte.