Dbamy o środowisko.

Temat minionego tygodnia związany był z Dniem Ziemii, który  obchodziliśmy w piątek. Wiemy już dlaczego należy dbać o przyrodę, oszczędzać wodę i segregować śmieci. Utrwaliliśmy pojęcia takie jak: recykling, oszczędzanie,energooszczędny. Wykonaliśmy wspólnie pracę na konkurs organizowany przez Filię Dziecięcą Biblioteki Miejskiej. Podczas zabaw paluszkowych przygotowywaliśmy nasze dłonie i drobne mięśnie palców do nauki pisania. Wykonaliśmy prace plastyczne i techniczne związane z omawianym tematem. Na zajęciach gimnastycznych wykonaliśmy ćwiczenia zapobiegające płaskostopiu, rozwijające motorykę dużą i doskonalące równowagę. Po skończonych ćwiczeniach graliśmy w dwa ognie.