Bezpieczny internet.

Pierwszy, nieco krótszy tydzień maja upłynął Tropicielom na zgłębianiu wiadomości o Internecie. Czym jest Internet? Do czego służy? Czy w Internecie jest zawsze bezpiecznie? - na te pytania staraliśmy się znaleźć odpowiedzi. Odwiedziliśmy stronę internetową www.necio.pl - poznaliśmy tam Necia, dzięki któremu dowiedzieliśmy się jeszcze więcej o internetowym świecie. Z dużym zaangażowaniem wykonaliśmy pracę plastyczną pt. "Mój laptop". Poznaliśmy literę H, h. Utrwalaliśmy zapis cyfr i ich porównywanie podczas zadań z wykorzystaniem kostek do gry i pracy w zeszytach. Śpiewamy też piosenkę o naszych kochanych mamach. Sprzyjająca pogoda umożliwiała nam przeprowadzanie ulubionych rozgrywek sportowych na przedszkolnym placu. Tym razem swoich sił próbowaliśmy w grze w badmintona. Był to krótszy, ale nie mniej ciekawy tydzień!