Życie na wsi.

Drugi tydzień maja był dla Motylków pełen atrakcji i pracy. Wybraliśmy się na wycieczkę do toruńskiego zoo, gdzie dzieci poznawały egzotyczne zwierzęta. Odwiedziliśmy chełmżyńską jednostkę straży pożarnej i poznaliśmy zawód strażaka. Na koniec zadbaliśmy o sprawność fizyczną uczestnicząc w zabawach z trenerami karate. Poza tym rozmawialiśmy o życiu na wsi, pracy w gospodarstwie i hodowli zwierząt.

( Zapraszamy na szerszą fotorelację z wyjścia do Straży Pożarnej , która umieszczona jest w na stronie głównej w folderze: Wydarzenia z życia przedszkola 2021/2022 - Spotknie z funkcjonariuszem Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Chełmży)