Podróże po Europie.

Tematem przewodnim w grupie Biedronek były podróże po Europie. Dzieci poznały Flagi Francji, Holandii, Włoch i Czech.  Flage Unii Europejskiej. Poznaje ciekawostki Francji, Holandii, Włoch. Wykonaliśmy pracę plastyczną słonecznik. W ramach projektu zrobiliśmy bąblowe stworki i pracę z chrupkami kukurydzianymi. Odbyliśmy wycieczkę do Straży pożarnej. Poznaliśmy kolejną literkę i były zajęcia z karate.
( Zapraszamy na szerszą fotorelację z wyjścia do Straży Pożarnej , która umieszczona jest w na stronie głównej w folderze: Wydarzenia z życia przedszkola 2021/2022 - Spotknie z funkcjonariuszem Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Chełmży)