Kim będę, gdy dorosnę.

W tym tygodniu Jeżyki poznały różne zawody: fotografa, dziennikarza, szewca, cukiernika i kosmetyczki. Dowiedziały się, gdzie przedstawiciele tych zawodów mogą pracować. Uczyły się nazywać rzeczy potrzebne im do pracy.

W mijającym tygodniu Jeżyki korzystały z ładnej pogody i spędzały dużo czasu na przedszkolnym placu zabaw. Utrwalały zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas zabaw na świeżym powietrzu.

W środę Jeżyki odwiedziły bibliotekę. Przypomniały sobie, jak należy zachowywać się w czytelni i co mogą robić dzieci w bibliotece. Na miejscu czekały na nas różne atrakcje. Dzieci wysłuchały opowieści o Kamyczku, który szukał skarbów w bibliotece oraz obejrzały przygody Kotki Psotki, ukazane za pomocą teatrzyku Kamishibai. Brały także udział w licznych zabawach muzyczno-ruchowych.