Rodzina.

Wycieczka do Skludzewa okazała się najfajniejszą przygodą dla dzieci. Miały bowiem okazję pochodzić po lesie, zobaczyć szałas wykonany z gałęzi, poznać różne gatunki drzew posadzone przez właścicieli terenu i zrobić piknik. Warsztaty lepienia z gliny również były bardzo interesujące. Nasze małe talenty wykonały wspaniałe drzewa.
Pod koniec tygodnia, dzieci miały okazję zaprosić do przedszkola swoje kochane mamy i pokazać im jak bardzo je kochają. Montaż słowo muzyczny przygotowany przez nasze Pszczółki wyszedł doskonale a mamy były zachwycone. Jeszcze raz Drogie Mamy 100 lat i wszystkiego najlepszego!!!
( Zapraszamy na szerszą fotorelację z wycieczki , która umieszczona jest w na stronie głównej w folderze: Wydarzenia z życia przedszkola 2021/2022)