Dzień Matki 2022

Miniony tydzień poświecilismy na przygotowywania do świętowania Dnia Mamy w naszym przedszkolu. Utrwalaliśmy pamięć, śpiewając piosenki, wiersze i tańce. Na zajęciach plastycznych tworzyliśmy portret dla mamy techniką pastele olejne.  Poznaliśmy  barwy pochodne oraz sposób mieszania kolorów. W środę wyruszyliśmy na wycieczkę do planetarium w Toruniu, gdzie poznawaliśmy tajemnice kosmosu. W czwartek tworzyliśmy laurki. Dzieci dużo czasu poświęcają na zabawy ruchowe na świeżym powietrzu oraz na ćwiczenia grafomotoryczne w książeczkach. W piątek miały okazję po raz pierwszy przezwyciężać nieśmiałość podczas występu na żywo dla swoich mam. Był to czas  pełen wzruszeń i podziękowań. Zdjęcia można obejrzeć  w zakładce ,,wycieczki" oraz ,,dzień Mamy".

( Zapraszamy na szerszą fotorelację z wycieczki oraz  Dnia Matki , która umieszczona jest w na stronie głównej w folderze: Wydarzenia z życia przedszkola 2021/2022)