Dzień Matki 2022 - gr. Tropiciele

W piątek 27 maja 2022 Tropiciele gościli bardzo wyjątkowych gości. Zaprosili swoje Mamy, Ciocie, Babcie do Przedszkola na świętowanie Dnia Mamy. Był to bardzo wyjątkowy dzień zarówno dla dzieci, jak i dla naszych gości. Dzieci przygotowały występ dla swoich najbliższych, podczas którego recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły, a nawet zaprosiły do tańca swoje ukochane mamy. Wręczyły własnoręcznie wykonane upominki, laurki oraz portrety. To był bardzo mile spędzony czas, który na pewno zostanie w pamięci dzieci i naszych gości na długo!