Moje podwórko.

Plac zabaw to ulubione miejsce naszych przedszkolaków. To tam jest wspaniała zabawa z kolegami i koleżankami. Dzieci uświadomiły sobie jak ważne jest bezpieczeństwo, właściwe korzystanie z urządzeń podczas czasu spędzonego na placu zabaw. Bardzo ważny jest regulamin korzystania z placu zabaw. Dzieci wyjaśniały sformułowanie "Bawię się bezpiecznie". Tych zabaw było w minionym tygodniu bardzo dużo w związku z obchodami Dnia Dziecka. Były zawody sportowe, gościliśmy w naszym przedszkolu grupę motocyklową "Łoza", która zawsze jest z nami i o nas pamięta. Dziękujemy.