Dzieci mają swoje święto.

W tym tygodniu Jeżyki obchodziły swoje święto. W przedszkolu czekało na dzieci wiele atrakcji, między innymi konkursy i zabawy muzyczno-ruchowe. Każde dziecko otrzymało prezent. Były także pyszne cukierki i lody. W związku ze świętem dzieci Jeżyki rozmawiały o swoich prawach i obowiązkach.

W mijającym tygodniu Jeżyki poznały nową piosenkę pt. „Podajmy sobie ręce”. Doskonaliły kolorowanie według wzoru. W ramach zabaw matematycznych utrwalały znajomość figur geometrycznych.

W tym tygodniu w przedszkolu obchodziliśmy także dzień sportu. Jeżyki brały udział w zawodach sportowych. Kształtowały sprawność fizyczną i doskonaliły umiejętność współpracy w grupie.