Niby tacy sami, a jednak inni.

W ostatnim tygodniu maja rozpoczęliśmy przygotowania do obchodów dnia dziecka. Zaplanowaliśmy wiele ciekawych zabaw. 1 czerwca w przedszkolu spotkaliśmy się w auli na wspólnych zabawach muzyczno-ruchowych. W ramach zajęć poznaliśmy  znaczenie miedzynarodowego charakteru tego święta. Rozmawialiśmy o dzieciach z czterech stron świata, ich życiu , tradycjach , zwyczajach. Ten szczególny dzień dostarczył nam wiele niespodzianek: lody, upominki , słodkie poczęstunki. W czwartek uczestniczyliśmy w międzygrupowych zawodach sportowych, integrowaliśmy się z kolegami i koleżankami starszych grup wiekowych. Ciekawych przeżyć dostarczyło nam spotkanie z trenerem Akademii Sportowej GOL. Pan Rafał przebrał się za maskotkę szkoły sportowej.Te dni pozostaną na długo w naszej pamięci. Z niecierpliwością czekamy na Dzień Dziecka, w przyszłym roku.