Nadchodzi kolorowe lato.

Na początku tygodnia w przedszkolu czekała na nas wielka niespodzianką.Na podwórku przedszkolnym czekały na nas tzw " dmuchańce". Zabawa była niezwykła -moc wrażeń i radości. W tygodniu odwiedzili nas rodzice naszego młodszego kolegi , którzy zorganizowali dla nas zabawy ruchowe. W ramach zajęć wychowawczo- dydaktycznych rozmawialiśmy nt. Co dzieje się na łące latem? Poznaliśmy technikę pracy plastycznej metodą origami " Biedronka", poznaliśmy treść i linię melodyczną piosenki, przeliczaliśmy motyle stosując liczebniki w aspekcie kardynalnym i początkowym zaś na końcu urządzilismy sobie koncert na " Lato na łace".Było radośnie i wesoło.