Punkt Biblioteczny w przedszkolu.

W roku szkolnym 2021/22 wśród najstarszych grup przedszkolnych: Tropicieli, Biedronek oraz Sówek funkcjonował „Punkt Biblioteczny” we współpracy z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną w Chełmży – Filią dla Dzieci i Młodzieży. Przedszkolacy mieli okazję rozwijać zainteresowania czytelnicze oraz rozbudzać wyobraźnię poprzez kontakt ze światem książki. Wszystkim dzieciom i ich Rodzicom dziękujemy za sumienne wypożyczanie oraz terminowe zwroty książek. Najbardziej aktywni czytelnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi zakładkami – oczywiście do... książek!