W przedszkolu.

Pierwszy i drugi tydzień w zerówce to czas dzielenia się wspomnieniami z wakacji a także poznawanie nowych koleżanek w grupie - Wiktorii i Marceliny. Zapoznawaliśmy się z dobrymi manierami oraz poznawaliśmy i utrwalaliśmy zasady panujące w naszej grupie. Mówiliśmy o magicznych słowach proszę, dziękuje i przepraszam. Po raz pierwszy wybraliśmy się na spacer na skrzyżowanie, poznając znaki drogowe. Dzieci miały okazję obserwować zmiany w przyrodzie. Na zajęciach plastycznych tworzyły własne wizytówki z imieniem, a także tworzyły swoje portrety z gazety techniką wydzieranki. Podczas zabawy i różnych sytuacji codziennych dzieci przezwyciężały nieśmiałość. Brały udział w zabawach rytmicznych z kartkami papieru. W czasie relaksacji i głośnego czytania wysłuchały opowiadań  M. Musierowicz   pt; ,,Znajomi z zerówki".