Jak być superbezpiecznym?

W minionym tygodniu " LISKI" uczyły się jak dbać o bezpieczeństwo w sali, jak bezpiecznie przejść przez jezdnię, a także z jakich przedmiotów mogą korzystać bez opieki osoby dorosłej, a z jakich mogą korzystać jedynie pod jej opieką. Dzieci poznały wybrane znaki drogowe, utrwaliły numer alarmowy 112. Wiedzą , w jakim celu się go używa. Porównywały wielkości przedmiotów i ich liczebność. Utrwalały nazwy dni tygodnia oraz pór roku. Rozwijały swoją sprawność fizyczną na gimnastyce oraz podczas zabaw ruchowych na sali, jak i placu zabaw.