Jesień

W minionym tygodniu witaliśmy jesień. w związku z tym udaliśmy sie na wycieczkę nad jezioro, gdzie z darów natury układaliśmy napis JESIEŃ. Odwiedziły nas koleżanki ze starszych klas, które czytały nam opowiadanie o Martynce. Miło było gościć koleżanki, już cieszymy się na następne spotkanie. Wykonaliśmy tez prace plastyczną, która wybiegała w naszą przyszłość. Rysowaliśmy siebie w wybranym przez siebie zawodzie. jesteśmy ciekawi, komu te marzenia się spełnią. W ramach projektu "Z darami natury świat nie jest ponury", poznaliśmy różne rodzaje piesków. Głoskujemy, liczymy, śpiewamy i tak miło płynie nam czas w przedszkolu. Świętowaliśmy też dzień chłopca.