Ja i moja rodzina

W minionym tygodniu 4-latki omawiały cykl tematyczny pt." Ja i moja rodzina". Dzieci bardzo chętnie i ciepło opowiadały o swoich najbliższych nie tylko na podstawie przyniesionych fotografii, ale także często przytaczały zabawne historie z codziennego życia. Ponadto przedszkolacy wykonali ciekawą pracę plastyczno- techniczną pt. " Kolorowe serwetki", która rozwija umiejętności manualne, kształtuje orientację przestrzenną i umiejętność planowania na określonej powierzchni. Wykonane serwetki nawiązują do dawnych tradycji ludowych zdobienia serwet.