Kangur matematyczny

16 maja odbył się miedzyprzedszkolny konkurs "kangur matematyczny", który był podsumowaniem całorocznych działań z obszaru edukacji matematycznej oraz kodowana realizowanych w grupach dzieci 6 letnich. Udzial w konkursie wzięli wychowankowie naszego przedszkola z grupy "0" oraz  klasy "0" przy Szkole Podstawowej.
Przygotowane zadania sprawdzały umiejętność dzieci w zakresie liczenia, przeliczania, logicznego myślenia, odkodowywania zaszyfrowanych informacji.
Bezkonkurencyjna okazała się grupa Tropicieli z naszego przedszkola wykonując zadania poprawnie rowniez pod presją czasu.