Dzień Babci i Dziadka- gr. Niedźwiadki

W poniedziałek, 22 stycznia, gościliśmy w przedszkolu Babcie i Dziadków dzieci z grupy "Niedźwiadki".
Uroczystość poprzedził tydzień przygotowań: dzieci wykonały laurki, ozdobne świeczniki oraz słodkości w postaci samodzielnie dekorowanych babeczek.
Podczas występu dzieci śpiewały, tańczyły, recytowały wierszyki. Spotkanie rozpoczęła "Zimowa Orkiestra Przedszkolaków". Były także zabawy ruchowe przy muzyce, życzenia i wspólny poczęstunek.
Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za przybycie, uśmiechy i miłe słowa, a Rodzicom - za włączenie się w przygotowania; wypiek pysznych ciast i dostarczenie słodkości.
Do zobaczenia za rok!