W świecie bajek

W tym tygodniu dzieci z najmłodszej grupy rozmawiały o bajkach. Franklin, Kubuś Puchatek, Bob Budowniczy, Świnka Peppa to ulubieni bohaterowie przedszkolaków. Stare bajki i baśnie takie jak: Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia, Trzy Świnki czy Kopciuszek, także podobały sie dzieciom. Z dużym zaciekawieniem dzieci oglądały książki w kąciku bibliotecznym w naszej klasie oraz chętnie opowiadały o  ilustracjach w książkach. Jednak najlepszą zabawą było naśladowanie zachowań ulubionch bohaterów, ich odgłosów i prowadzonch przez nich dialogów.