Malujemy pisanki

W Wielkim Tygodniu dzieci tworzyły palmy wielkanocne. Utrwalały wiadomości na temat wielkanocnych tradycji,doskonaliły umiejętności tworzenia kompozycji poprzez łączenie różnorodnych materiałów plastycznych a przede wszystkim budziły radość z samodzielnie wykonanej pracy. Na zajęciach umuzykalniających śpiewaliśmy piosenkę pod tytułem "Kurka i pisanki". Przeliczyliśmy kolekcję pisanek i doskonaliliśmy umiejętności określania i porównywania zbiorów. W pierwszym dniu wiosny wykonalismy wiosenna łąkę, ktora udekorowała  nasze przedszkole.